Warsztaty ruchowe - Kontakt Improwizacji w Lublinie FREE- improwizacja, taniec, ruch pasja, szczęście!

KONTAKT

Lublin - Dodane przez Unlimited Group Polska (firma) -

Warsztaty ruchowe - Kontakt Improwizacji w Lublinie FREE- improwizacja, taniec, ruch pasja, szczęście!

Pełna treść ogłoszenia Warsztaty ruchowe - Kontakt Improwizacji w Lublinie FREE- improwizacja, taniec, ruch pasja, szczęście!

Kochani zapraszamy na weekendowe zajęcia z CONTACT IMPROVIZATION w Lublinie
z Kamą Jankowską !

To NIEOPISANE, NIEZWYKŁE doświadczenie !

Zupełnie nowe poznanie siebie, przestrzeni i bycia z innymi !

Będziecie OSZOŁOMIENI swoją kreatywnością, witalnością i łatwością w przekraczaniu własnych ograniczeń.

CO TO JEST?
Kontakt Improwizacja jest formą tańca i gry z nieskończonymi możliwościami. Brak tu przewidywalności i utartych schematów ruchowych. Ciało staje się narzędziem poszukiwań naturalnego ruchu i odkrywania możliwości, płynących z nieustannie zmieniającego się punktu kontaktu między partnerami oraz oddziaływania między nimi prawa grawitacji, siły pędu i interakcji. Każdy taniec to podróż w nieznane i rodzaj dynamicznej medytacji, zachwyca autentycznością.

NA CZYM POLEGA?
Kontakt Improwizacja to pole budzenia uśpionych instynktów, wychodzenia naprzeciw drugiemu człowiekowi oraz budowania relacji opartych na rozmowie ciał, umysłów i serc. Wyzwala kreatywność, wzmacnia i uelastycznia ciało, rozwija umiejętność komunikacji niewerbalnej, pogłębia zaufanie do siebie i innych. Jest źródłem dziecięcej radości i wolności. CI jest słuchaniem i odpowiadaniem, rozmową pomiędzy ciałami. Uczy zaufania, motywuje do podejmowania ryzyka, prowadzi w nieznane. Niesamowicie przekłada się na codzienne życie. Budzi do jego pełni.

Zajęcia są dla KAŻDEGO - tańczącego i nie, ruchliwego i nie, zdrowego i nie do końca :)

KTO PROWADZI ZAJĘCIA?
KAMA JANKOWSKA tancerka, aktorka, choreograf, performer, terapeuta manualny. Absolwentka PWST, dyplomowany instruktor tańca współczesnego. Uczy technik wyrazu scenicznego, improwizacji, kontakt improwizacji, tańca współczesnego i kompozycji. Współpracuje z teatrami dramatycznymi i teatrami tańca. Zajmuje się świadomością ciała, ruchem naturalnym, terapią tańcem, tantrą, terapią dźwiękiem, oraz pracą z głosem i oddechem.
Trener rozwoju osobistego, współtwórca ElementsWork, Praktyk Integracji Oddechem i Integrującej Obecności, terapeuta manualny. Uczy autorskiego podejścia do pracy ze świadomym oddechem i obecnością w ciele, prowadzi liczne
warsztaty rozwoju osobistego.Założycielka kręgów kobiecych o autorskim programie, współtwórca Nowej Szkoły Oddechu.
Brała udział w festiwalach Kontaktu Improwizacji m.in: w Niemczech, na Węgrzech, na Ukrainie, w Izraelu, na Litwie, w Rumunii, na Ibizie, w Polsce. Kontaktu uczyła się bezpośrednio od: Nancy Stark Smith, Andrew Harwooda, Raya Chunga, Martina Keogha, Chrisa Aikena, Scotta Wellsa, Angeli Doniy, Liora Ophira i innych.


START:
13 MARZEC 18.00 - 20.00 - zajęciami wprowadzającymi w metodę i bezpłatnymi, można przyjść i zabrać wieeelu przyjaciół
14 - 15 marzec 10.00 - 17.00 - warsztaty dwu dniowe, wstęp do naszych, regularniejszych spotkań z ruchem, okazja by poznać metodę i swój stosunek do niej.

Początek fali tańca improwizacyjnego, ekspresywnego i ekstatycznego w Lublinie :)

INWESTYCJA:
240 ZŁ za dwa dni warsztatów

ZAPISY:

INFO:

tel. 533 993 337

YES !

Mapa LublinProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Warsztaty ruchowe - Kontakt Improwizacji w Lublinie FREE- improwizacja, taniec, ruch pasja, szczęście!


Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Lublin Strefa wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj