techniki oddechowe Lublin, relaks, rebirthing, Warsztaty Lublin

KONTAKT

Lublin - Dodane przez Unlimited Group Polska (firma) -

techniki oddechowe Lublin, relaks, rebirthing, Warsztaty Lublin

Pełna treść ogłoszenia techniki oddechowe Lublin, relaks, rebirthing, Warsztaty Lublin

W środku tygodnia zwalniamy tempo ...
To czas dla Ciebie by powrócić do równowagi, wolności i radości ...

CO TO JEST ?

REBIRTHING (ang. "odradzanie") jest drogą rozwoju osobistego w której oddech używany jest do rozwijania świadomości i poczucia odpowiedzialności za własne życie.

NA CZYM POLEGA?

W Rebirthingu stosowany jest proces, w którym za pomocą różnych TECHNIK ODDECHOWYCH neutralizujemy bloki i napięcia zarówno fizyczne, psychiczne jak i emocjonalne, a szczególnie te, które powstały w trakcie narodzin i doświadczeń pierwszych lat życia.
Z doświadczenia wiem, że źródłem większości problemów w zachowaniach ludzkich są przeżycia z najwcześniejszego dzieciństwa. Ożywiając przeszłe traumatyczne doświadczenia, stłumione w głębszej warstwie świadomości i delikatnie je uwalniając, osiągamy stan prawdziwej wolności. Mogą mu też towarzyszyć wspomnienia własnych narodzin.
Świadome ODDYCHANIE POŁĄCZONE, jest przede wszystkim procesem wewnętrznego rozwoju, na który składają się również samoobserwacja i medytacja. Daje on nam większą świadomość, wolność w chwili obecnej i możliwość odkrycia kim tak naprawdę jesteśmy.

CO ZYSKASZ?

- potęguje naszą radość z życia,
- zwiększa nasze poczucie wartości,
- daje zdolność do pełniejszego cieszenia się własnym życiem i życiem z innymi,
- pomaga zredukować stres,
- daje możliwość w pełni odczuwać ciało fizyczne,
- pozwala głębiej zrozumieć siebie samego
- wzmacnia wewnętrzny spokój i harmonię,
- naturalne poczucie relaksu i radości,
- poszerzenie świadomości.

NAJWAŻNIEJSZE jest to, że praca z oddechem nie jest teorią, lecz praktycznie przeżywanym procesem, w którym nareszcie możemy SOBIE POŚWIĘCIĆ UWAGĘ.

PROWADZĄCY:
Anita Sito - Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w Lublinie, a także absolwentka szkoły trenerów pracy z oddechem - Prana Visions. Uczestniczyła w warsztatach dotyczących rozwoju duchowego prowadzonych m.in. przez: Rani Spets Edgren, Bo Wahlstrm, Magdalenę Stan- Sokołowską, Lena Kristina-Tuulse, Swami Anand Premartha, Ma Satyam Svarup, Bertem Hellingerem, Gerhardem Walperem.
Brała również udział w warsztatach prowadzonych przez Coachów: Anthony Robbinsa i Josepha McClendona. Swoje inspiracje w dużym stopniu czerpie z książek: OSHO, Anthony Robbinsa i Eckarta Tolle.
Pragnie pracować z ludźmi, którzy chcą żyć w zgodzie ze sobą, odkrywać swój potencjał i swoje możliwości. Cały czas poszukuje życia, które będzie bardziej świadome, radosne i pełne bezwarunkowej miłości.

Z całego serca zapraszam Was do wspólnej podróży, jaką będzie odkrywanie naszych nieograniczonych złóż miłości, radości i zrozumienia.

Anita:)

TERMIN:
Rozpoczęcie warsztatów odbędzie się 30.10 (środa)
- spotkania cykliczne co dwa tygodnie w środy
godz. 19:00 - 21:00

INWESTYCJA:
Pierwsze zajęcia są bezpłatne.
kolejne: 20 ZŁ

Na każde warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy.

ZAPISY I INFORMACJE

tel. 533 993 337

UWAGA:
Na zajęcia należy zabrać luźne ubranie, zmienne obuwie, bądź skarpetki, karimatę oraz śpiwór lub koc.

Mapa LublinProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - techniki oddechowe Lublin, relaks, rebirthing, Warsztaty Lublin


Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Dziennik Wschodni !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Lublin Strefa wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj