Przedstawiciel ds.odszkodowań

KONTAKT

Lublin - Dodane przez BORS F.U. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel ds.odszkodowań

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.
Lider odszkodowań w PolsceEuropie. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy:
Managerów i Przedstawicieli na terenie całego kraju
Zadania:
Menadżer buduje własny zespół agentów, prowadzi rekrutacje i szkolenia.
Przedstawiciel dociera do poszkodowanych, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz pomaga w kompletowaniu potrzebnych dokumentów . Po zdobyciu doświadczenia może budować swój zespół i być menadżerem.
Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie
Własny samochód
Dostęp do Internetu
Kreatywność , dyscyplina i umiejętność zarządzania własnym czasem
Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej
Oferujemy:

Pracę dla największej firmy w Europie w branży odszkodowań
Wsparcie ze strony kadry managerskiej
Profesjonalny i skuteczny system szkoleń
Wysokie wynagrodzenie, nagrody motywacyjne i dodatkowe bonusy (wycieczki zagraniczne)
Dla najlepszych finansowanie własnego auta (ty jeździsz a my spłacamy raty leasingu)
Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy dużym wsparciu Spółki
Nie limitowane godziny pracy (sam decydujesz ile czasu poświęcasz na pracę)
Posiadamy własną kancelarię adwokacką, orzeczników medycznych oraz znakomity system szkoleń. Za efekty naszej pracy jesteśmy nagradzani: FILANTROP ROKU, ZŁOTY FENIKS, SOLIDNA FIRMA i wiele innych. Jeśli jesteś zainteresowany, pokażemy Ci jak w ciągu roku osiągnąć nie zależność finansową.
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Mapa LublinProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel ds.odszkodowań

Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję