Promotor Oświetlenie Lublin

KONTAKT

Lublin - Dodane przez praca_m (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Promotor Oświetlenie Lublin

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do pracy przy promowaniu artykułów oświetleniowych na marketach budowlanych.

Lokalizacja: Lublin
Umowa: Umowa Zlecenie

Termin akcji: 19-21.11.14

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku promotora, bądź merchandisera.

Czas pracy:
- 4 godzinny dziennie, praca od 19.11.14 do 21.11.14

Stawka: 14,50 zł brutto/h

Obowiązki:
- Aktywna sprzedaż,
- Dbanie o ekspozycje,
- Promowanie marki,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Oferujemy:
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;
- Długofalową współpracę;
- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail: wpisując w tytule Promotor Oświetlenie Lublin

Mapa LublinProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Promotor Oświetlenie Lublin

Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję