Programista JAVA

KONTAKT

Lublin - Dodane przez malgorzata.stefanska1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Programista JAVA

TeamQuest obecnie dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko :

Zakres obowiązków:

programowanie na podstawie otrzymanego projektu, wykonywanie projektów technicznych rozwiązania
współpraca z zespołami realizującymi projekt
stosowanie w swojej pracy standardów (w tym ustalonych dla realizowanego projektu) i uznanych praktyk tworzenia oprogramowania

Wymagania: bardzo dobra znajomość języka Java
bardzo dobra znajomość: XML, XMLBeans, Spring, JUnit, Log4j
dobra znajomość: iBatis, WebServices, IceFaces 1.8, JPA, JMS, JCA, JSP, EJB 2, Ajax, SOAP, Jasper
praktyczna znajomość technologii integracyjnych SOA, ESB, EAI
biegła znajomość wzorców projektowych
bardzo dobre doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (preferowany Informix)
dobra znajomość platformy BEA WebLogic 9.2
praktyczna znajomość narzędzi: Eclipse, Ant, svn, Maven2, Enterprise Architect
umiejętność pracy w zespole
zorientowanie na terminowe wykonywanie zadań
Dodatkowe świadczenia:
Możliwość kreowania własnych rozwiązań
Specjalistyczne szkolenia
Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
Motywujące wynagrodzenie

Oferujemy:
Umowę o pracę bądź kontrakt (działalność gospodarcza)
Udział w ciekawy projektach

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
malgorzata.stefanska@teamquest.pl

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"
Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Łukasz Łukaszewicz z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa Al. Jerozolimskie 49 lok.29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest Łukasz Łukaszewicz z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa Al. Jerozolimskie 49 lok.29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

* Obserwuj
* Zgłoś naruszenie
Spam lub duplikat
Niewłaściwa kategoria
Niedozwolony przedmiot, usługa lub treść
Inne np. ogłoszenie jest już nieaktualne
Oszustwo
(Maksymalna liczba znaków: 1000)
Pozostało znaków:

* Drukuj to ogłoszenie
* Pobierz ulotkę
* Edytuj to ogłoszenie
* Dodaj do Facebook Twitter Wykop Blip

* Wyświetleń: 47

* Zapytaj znajomych co myślą o tym ogłoszeniu na Facebook Nasza Klasa

Mapa LublinProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Programista JAVA

Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję