PRACOWNIK PRODUKCYJNY W ŁOPATKACH K/ NAŁĘCZOWA

KONTAKT

Łopatki - Dodane przez lublin31 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRACOWNIK PRODUKCYJNY W ŁOPATKACH K/ NAŁĘCZOWA

WYG HR Consulting Sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG, brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa WYG zatrudnia ok. 5500 osób, w 40 biurach zlokalizowanych w 30 krajach, na 3 kontynentach.
W Polsce WYG działa od 1996 roku i obecnie zatrudnia ponad 400 specjalistów. Spółki należące do Grupy WYG w Polsce świadczą usługi doradcze, planując i wdrażając złożone projekty w obszarze społeczno-gospodarczym, inżynieryjnym, doradztwa biznesowego. WYG w Polsce jest liderem w pozyskiwaniu funduszy unijnych i zarządzaniu wymagającymi przedsięwzięciami zarówno dla przedsiębiorstw prywatnych, jak i instytucji publicznych. WYG HR Consulting jest wiarygodnym partnerem biznesowym, wspierającym procesy zarządzania zasobami ludzkimi. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

WYG HR dla jednego ze swoich Klientów poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI ( ZASYP, ODBIÓR I SORTOWANIE OWOCÓW )

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zasyp i odbiór owoców na taśmę produkcyjną,
Rozładunek i pakowanie owoców,
Inne prace pomocnicze przy linii produkcyjnej,
WYMAGANIA:

Książeczka SANEPID wymóg konieczny,
Pełnoletniość,
OFERUJEMY:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
Pracę w systemie 3-zmianowym,
Wynagrodzenie adekwatne do oferowanego stanowiska,
Praca sezonowa,
Zorganizowany odpłatny dojazd na trasie Puławy Kurów Markuszów Łopatki,
Miejsce pracy: Łopatki k/Nałęczowa

Kontakt:
ul. Krasińskiego 2 lok. 20; Lublin 20-709

Oferta pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia certyfikat 10206

Mapa ŁopatkiProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRACOWNIK PRODUKCYJNY W ŁOPATKACH K/ NAŁĘCZOWA

Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję