praca Fryzjerka

KONTAKT

Lublin - Dodane przez Manpower (firma) -

Pełna treść ogłoszenia praca Fryzjerka

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Manpower dla jednego ze swoich Klientów, prestiżowego salonu fryzjerskiego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Fryzjer/ka

Opis stanowiska:

świadczenie usług fryzjerskich, w tym: strzyżenie, modelowanie, zabiegi koloryzacji, upięcia i fryzury okolicznościowe, zabiegi odbudowy włosów,
budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami Salonu,
doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich środków i sposobów pielęgnacji włosów,
dbanie o zachowanie estetyki i porządku na stanowisku pracy,

Wymagamy:

doświadczenia w zawodzie: fryzjera stylisty,
poszukujemy osób z energią i zaangażowaniem, dla których praca w zawodzie fryzjera jest przyjemnością i pasją,
znajomości bieżących trendów fryzjerskich i kreatywności,
komunikatywności i miłego usposobienia,
wysokiej kultury osobistej,
mile widziana umiejętność pracy w zespole,

Klient oferuje:

ciekawe szkolenia z zakresu najnowszych technik fryzjerskich oraz stylizacji,
atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
pracę w renomowanym Salonie, w doświadczonym i miłym zespole,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
pracę na wysokiej jakości produktach,

Jeśli pasjonujesz się fryzjerstwem i widzisz swoją przyszłość w tej branży nie zwlekaj! Aplikuj!

Miejsce pracy: Lublin
Kontakt:
ul. Krakowskie Przedmieście 21; Lublin 20-002

PRACA STAŁA
Agencja zatrudnienia certyfikat 412

Avatar Manpower

Manpower

ul. ul. Krakowskie Przedmieście Lublin
814762 ...