Oliwa z Oliwek Ozonowana

KONTAKT

Lublin - Dodane przez czarny36 (osoba prywatna) -

Oliwa z Oliwek Ozonowana

Pełna treść ogłoszenia Oliwa z Oliwek Ozonowana

Zawiera: Oliwę z oliwek kreteńskich tłoczoną na zimno tzw. Extra Virgin
nasyconą ozonem wyprodukowanym z czystego tlenu przy użyciu generatora ozonu Korona L własnej produkcji.

Badania naukowe dowiodły, że ozon ma właściwości wiązania się z tłuszczami. Tworzy substancje, które pod wpływem wody uwalniają wolny tlen. Najlepszym tłuszczem, z którym można związać ozon jest oliwa z oliwek (extra virgin) tłoczona na zimno.

Technologia jej produkcji jest opisana w oddzielnym tekście. Oliwa taka ma ogromne znaczenie w kosmetologii i dermatologii będąc podstawą wielu preparatów chroniących skórę i zabezpieczających ją przed starzeniem.

Właściwości oliwy z oliwek znali już starożytni. Rytualne namaszczanie oliwą oprócz kontekstu religijnego i obrzędowego miało na pewno derywaty zdrowotne. Zawiera ona m.in. ponad 80% jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, witaminę E, polifenole pochodzenia, rzecz jasna roślinnego.

Firma nasza wiążąc ozon produkowany z czystego tlenu z najwyższej jakości oliwą kreteńską extra virgin wytwarza naturalnego pochodzenia, dobroczynny dla cery, jałowy i trwały preparat. Dzięki oleistej postaci jest on łatwy do stosowania i łatwo przenika do głębokich warstw skóry.

Pod wpływem naturalnej wilgoci skóry, potu uwalniają się z niej substancje czynne biologicznie, które działają ochronnie, natleniająca i rewitalizująco. Jednoczesne, niszczące drobnoustroje właściwości ozonu powodują, że ozonowana oliwa może być stosowana zarówno do poprawiania wyglądu zdrowej skóry, jak i do leczenia oraz łagodzenia różnych jej zmian chorobowych, takich jak: opryszczka, oparzenia słoneczne, odczyny po radioterapii, otarcia kikutów kończyn przez leje protez, rany, odleżyny, zmiany łuszczycowe, zapalne i owrzodzenia. Stanowi ona również doskonały środek do profilaktyki zakażeń stóp.

Rozpuszczanie ozonu w oliwie jest procesem kontaktowania się faz. Nasza firma stosuje barbotaż, czyli przepuszczanie ozonu w postaci pęcherzyków przez oliwę. Pęcherzyki zwiększają powierzchnię kontaktu między ozonem a cieczą. Jest to proces absorpcji, podstawowe zagadnienie inżynierii chemicznej. Barbotaż może być swobodny lub łańcuchowy.

W pierwszym, pożądanym przypadku pęcherzyki ozonu nie łączą się ze sobą, w drugim tak. Wtedy ozon występuje w postaci słupa gazu. Parametry procesu absorpcji zależą przede wszystkim od wielkości pęcherzyków, prędkości przepływu ozonu (nadciśnienie, geometria) oraz lepkości cieczy. Wytworzenie pęcherzyka wymaga nadciśnienia wypełniającego go ozonu w stosunku do ciśnienia otaczającej go cieczy. Należy pokonać siły napięcia powierzchniowego. Policzenie powierzchni międzyfazowej przy barbotażu było przedsięwzięciem koniecznym i trudnym. Wyliczony został czas potrzebny do uzyskania odpowiedniego stężenia przy zadanej geometrii naczynia. Wyliczenia matematyczne dobrze przybliżyły praktykę.

Dlatego wytwarzana przez naszą firmę ozonowana oliwa z oliwek (zimnotłoczona) ma powtarzalne statystycznie stężenie ozonu. Zapewnia ono pożądane własności tej substancji oraz gwarantuje jej trwałość. Przy przechowywaniu w warunkach domowych preparat utrzymuje swe własności przez dwa miesiące, w lodówce - przez pięć, w zamrażarce - przez sześć. Przy korzystaniu z preparatu należy potrzebną ilość wylewać np. na spodeczek w taki sposób aby nie wprowadzić zanieczyszczeń do butelki.Przechowywać ogólnie w jak najniższych temperaturach i w ciemnym miejscu.

Ozonowana oliwa - zamawianie i płatność:

Zamówienia są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną; proszę je kierować
potwierdzeniem przyjęcia do realizacji będzie
zwrotna wiadomość zawierająca kwotę do zapłaty i datę wysyłki.
Przesyłki realizowane za pomocą Poczty Polskiej lub przy większych
zamówieniach firmą DHL. Koszty transportu ponosi Kupujący.
Pojemność: 250 ml
Cena : 55 zł
Koszty dostawy :
- Poczta Polska : 7 zł
- Poczta Polska ( pobranie) : 15 zł
- Przesyłka kurierska 20zl
-przesylka kurierska pobraniowa 25 zl

Mapa LublinProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Oliwa z Oliwek Ozonowana ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Lublin Strefa wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj