Ocieplanie poddasza- maty ISOBOOSTER

KONTAKT

Lublin - Dodane przez mks-stefaniak1 (osoba prywatna) -

Ocieplanie poddasza- maty ISOBOOSTER

Pełna treść ogłoszenia Ocieplanie poddasza- maty ISOBOOSTER

Oferujemy Państwu nowy system docieplania poddasza matami ISOBOOSTER.
Maty Isobooster to znakomita alternatywa dla tradycyjnych materiałów takich jak np. wełna.
W przeciwieństwie do wełny Isobooster nie traci swoich właściwości izolacyjnych wraz z upływem lat,ponieważ jest całkowicie odporny na wilgoć. Jest to materiał lekki i dzięki swej elastyczności i podatności na kształtowanie znakomicie upraszcza montaż w miejscach trudnodostępnych, a co za tym idzie nie występują mostki termiczne.

Straty ciepła w budynku następują w 25% na skutek przewodzenia i aż w 75% na skutek promieniowania .

Zastosowanie mat Isobooster sprawia ,że 95% promieniowania podczerwonego zostaje odbite, co pozwala na zredukowanie strat ciepła do minimum !

Efekt ten uzyskano dzięki zastosowaniu folii aluminiowej o precyzyjnie określonych parametrach fizycznych i chemicznych. Jednak warunkiem koniecznym do uzyskania optymalnego wykorzystania odbicia promieniowania podczerwonego, było zapewnienie po obu stronach foli ,obecności stacjonarnej warstwy powietrza.

Poduszki powietrzne powodują ,iż promieniowanie odbite od aluminium zamieniane jest w energię cieplną , która przekazywana jest do źródła.
Poprzez zwielokrotnienie zastosowanych w ISOBOOSTER warstw (poduszka -powietrzna -aluminium-poduszka powietrzna) powodujemy ,że proces ten jest stale powtarzany, a straty ciepła są w znacznym stopniu zminimalizowane.

Nie istnieje w tej chwili na rynku izolacji termicznych produkt, który by w takim stopniu jak ISOBOOSTER wykorzystywał to innowacyjne rozwiązanie.

Dla uzyskania podobnych wartości oporu cieplnego, stosując jako izolację tradycyjne materiały izolacyjne (=0.038 W/(m*K)) należałoby zastosować odpowiednio:

dla ISOBOOSTER-T2 ok. 13 cm przeciętnego materiału izolacyjnego

dla ISOBOOSTER-T1 ok. 9 cm przeciętnego materiału izolacyjnego

Isobooster to nowoczesna izolacja termiczna najwyższej jakości !

Produkt uzyskał aprobatę techniczną na podstawie badań wykonanych w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie.

Jak również posiada atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny).

Maty są dostępne w rolkach po 15 m ( dł. w rolce to 12,5 m ,szer. rolki to 1,2 m)

Oferujemy Państwu sprzedaż i montaż mat ISOBOOSTER. Wystawiamy faktury VAT.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt tel. 501 292 044 lub
509 942 088.

Mapa LublinProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ocieplanie poddasza- maty ISOBOOSTER


Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Lublin Strefa wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj