Mechanik pojazdów specjalnych pracaw Niemczech

KONTAKT

Lublin - Dodane przez reklama11 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Mechanik pojazdów specjalnych pracaw Niemczech

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiadamy Certyfikat Marszałka Woj.Dolnośląskiego o nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
MECHANIK SAMOCHODÓW SPECJALNYCH

Miejsce pracy: Niemcy, różne miasta

Oferujemy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zatrudnienie na pełny etat
Nadgodziny płatne dodatkowo
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
Płatny urlop
Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
Diagnoza usterek pojazdów
Przeglądy serwisowe oraz naprawa autobusów (naprawy mechaniczne, elektryczne, elektroniczne, hydrauliczne, pneumatyczne)
Wykonywanie drobnych napraw karoserii
Konserwacja i naprawa systemów klimatyzacyjnych

Wymagania:
Wyksztalcenie techniczne kierunek mechanik, elektromechanik
Dobra znajomość mechaniki i hydrauliki samochodowej
Wiedza z zakresu elektromechaniki autobusowej
Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, , kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
w języku niemieckim:
Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, fr etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gem dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 ber den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit spteren nderungen), ein.
W języku polskim:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej

Mapa LublinProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Mechanik pojazdów specjalnych pracaw Niemczech

Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję