Kurs kosmetyczny I Stopień

KONTAKT

Lublin - Dodane przez lublin30 (osoba prywatna) -

Kurs kosmetyczny I Stopień

Pełna treść ogłoszenia Kurs kosmetyczny I Stopień

NOVA Centrum Edukacyjne, lider na rynku szkoleń zaprasza na kurs

KOSMETYCZNY STOPIEŃ I

Kurs kosmetyczny I, II oraz III stopnia przeznaczony jest dla osób, które pracują w zawodzie kosmetyczki, chcą zmienić swój profil zawodowy bądź też podnieść swoje umiejętności w tym zakresie. Na kurs zapraszamy również osoby, które z kosmetyką nie miały do tej pory styczności, a chcą poznać sposoby i tajniki wiecznej młodości.

Indywidualne podejście

Zajęcia na naszych kursach odbywają się w kameralnych grupach tj. 6 12 osób co pozwala nam na indywidualny kontakt z każdym kursantem. Taka forma zajęć jest najbardziej efektywna i w 100 % przynosi zamierzone efekty. Wykładowca ma możliwość bezpośredniego kontaktu z każdym z kursantów, analizę jego potrzeb oraz odpowiedź na wszystkie istotne pytania co daje nam najbardziej wymierne wyniki nauczania oraz pełne zadowolenie naszych Klientów.

Jakie umiejętności zyska uczestnik kursu ?

Kurs kosmetyczny 120 w pełni przygotowuje Państwa do pracy w zawodzie kosmetyczki. Absolwent kursu zna gamę preparatów kosmetycznych, wie jak je stosować zgodnie z danym typem skóry, potrafi wykonywać zabiegi kosmetyczne zaczynając od tych najprostszych po specjalistyczne zabiegi, które realizowane są w salonach kosmetycznych z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi.

Forma kursu

Kurs kosmetyczny podzielony jest na część teoretyczną oraz praktyczną. Zgodnie z programem kursu na zajęciach teoretycznych zdobędą Państwo wiedzę z zakresu typologii cery, procesów zachodzących w skórze, preparatów stosowanych w zawodzie, sprzętów do realizacji zabiegów kosmetycznych, technik pracy. Na zajęciach zostaną poruszone również kwestie BHP, czyli jak prawidłowo i bezpiecznie użytkować sprzęt kosmetycznych, aby zachować bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Zajęcia praktyczne to kwintesencja kursu. Kursanci wykonują różnorodne zabiegi kosmetyczne pod okiem doświadczonych trenerów. Na zajęciach praktycznych używamy kosmetyków renomowanych marek oraz sprzętów dostępnych w salonach kosmetycznych.

Certyfikat

Kurs kosmetyczny kończy się egzaminem z części teoretycznej i praktycznej. Po pozytywnym zdaniu obu części kurant otrzymuje zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat ukończenia kursu.

Kurs kosmetyczny trwa 120 godzin i jest podzielony na 3 stopnie. Istnieje możliwość uczestnictwa w wybranej części kursu, bądź uczestnictwa w indywidualnym kursie w trybie 1/1. Cena kursu indywidualnego jest kalkulowana poza standardowymi cenami kursów dostępnymi na stronie internetowej.

KURS KOSMETYCZNY STOPIEŃ I
Program kursu:

Wiadomości wstępne
kosmetyka dawniej i dzisiaj
dziedziny wiedzy które współtworzą współczesną kosmetykę
psychospołeczna rola wyglądu
Twarz
typy cery - analiza
wygląd Twojej skóry
wpływ środowiska na wygląd skóry
problemy ze skórą
organy wewnętrzne a skóra
pielęgnacja z podziałem na typy cery
skład kosmetyków
preparaty do pielęgnacji cery
pielęgnacja oczu i szyi
Ciało
pielęgnacja
sposoby zwalczania najczęstszych defektów skóry
depilacja
pielęgnacja dłoni i stóp
budowa włosa, wzrost i problemy z włosami
pielęgnacja biustu
Zdrowy tryb a dobre samopoczucie
zdrowe odżywianie
różne rodzaje diet
sposoby walki ze stresem
masaż kosmetyczny
solarium - opinie specjalistów
jak zatrzymać młodość
Makijaż profesjonalny
cztery typy urody
dobór kolorów i odcieni
test kolorystyczny
kosmetyki niezbędne do wykonania makijażu
różne rodzaje makijażu

Zapisz się:
online: novakursy.pl

w sekretariacie szkoły:
ul. Królewska 3, pokój 9

Cena: 499 zł

Mapa LublinProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kurs kosmetyczny I Stopień ,499 zł


Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Lublin Strefa wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj