Koordynator sprzedaży

KONTAKT

Lublin - Dodane przez rekrutacjalublin1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Koordynator sprzedaży

Firma zatrudni osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Zarządzanie powierzonym zespołem ludzi
Realizacja planów sprzedażowych
Rekrutacja i pozyskiwanie nowych pracowników
Przekazywanie podlegającym pracownikom wiedzy z zakresu technik sprzedaży
Monitorowanie i raportowanie wyników pracy
Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych

Wymagania:

Doświadczenie w koordynowaniu podległym zespołem ludzi
Doświadczenie w sprzedaży
Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z ludźmi
Wysoka kultura osobista
Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Jasno określone ścieżki rozwoju zawodowego
Atrakcyjny system szkoleń
Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez portal.

Mapa LublinProfil założony 9 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Koordynator sprzedaży

Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję