Kierownik Zespołu - TYLKO DLA DOŚWIADCZONYCH OSÓB

KONTAKT

Lublin - Dodane przez andrzej.kloc1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierownik Zespołu - TYLKO DLA DOŚWIADCZONYCH OSÓB

Premium4you - Giełda Usług Finansowych w Lublinie zatrudni 2 osoby na stanowisko Kierownika Zespołu

Zadania:

1. Zarządzanie podległym zespołem Doradców Finansowych (rekrutowanie, planowanie, motywowanie oraz organizowanie pracy zespołu),

2. Budowanie i otrzymanie wysokiego poziomu kompetencji podległych Doradców,

Wymagania:

1. Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,

2. Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja

3. Orientacja na osiąganie celów

4. Mile widziane osoby z doświadczeniem w zarządzaniu Zespołem Sprzedażowym

Oferujemy:
1. Wysokie wynagrodzenie (podstawa + premia),
2. Umowa zlecenie - dla najlepszych umowa o pracę
3. Elastyczny czas pracy,
4. Szeroką ofertę produktową (inwestycje, ubezpieczenia, kredyty, pożyczki),

Mapa LublinProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierownik Zespołu - TYLKO DLA DOŚWIADCZONYCH OSÓB

Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję