Kierowca C+E Londyn

KONTAKT

Witaniów - Dodane przez ogloszenia18 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierowca C+E Londyn

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla brytyjskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierowca C+E / Class 1 driver

Miejsce pracy : Wielka Brytania, Londyn
Obowiązki:
Dostarczanie towarów do sklepów
Przewożenie towarów samochodami z naczepami
Wymagania:
Komunikatywna znajomość j. angielskiego, język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej
Doświadczenie zawodowe min. 3 lat
Prawo jazdy kat. C+E wraz z kodem 95
Karta kierowcy (tachograf cyfrowy)
Brytyjski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą brytyjskim
Praca na pełny etat (możliwe nadgodziny)
Wynagrodzenie od 11 brutto na godzinę
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
Sposób aplikowania: CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie wymaganych dokumentów (prawo jazdy, karta kierowcy) prosimy przesyłać na adres:
Koniecznie z adnotacją w temacie maila: Kierowca C+E
Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się
z wybranymi kandydatami.

Mapa WitaniówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierowca C+E Londyn

Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję