Kasjer w markecie w Lublinie

KONTAKT

Lublin - Dodane przez praca.region4 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kasjer w markecie w Lublinie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: KASJERA/ KASJERKI

Obowiązki:
Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
Obsługa Klienta i prawidłowe rozliczenie z zakupów
Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy

Wymagania:
Odpowiedzialność i zaangażowanie
Gotowość do odbycia szkolenia kasjerskiego
Sumienność
Uczciwość

Oferujemy:
Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra
Bezpłatne szkolenie kasjerskie
Elastyczny grafik pracy
Stawkę godzinową
Regularne wypłaty
Pracę w markecie na terenie Lublina

Mapa LublinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kasjer w markecie w Lublinie

Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję