Ferie w Janowie Lubelskim - ASG

KONTAKT

Lublin - Dodane przez lublin26 (osoba prywatna) -

Ferie w Janowie Lubelskim - ASG

Pełna treść ogłoszenia Ferie w Janowie Lubelskim - ASG

Janów Lubelski - miasteczko położone na pograniczu Zachodniego Roztocza., otoczone jednym z największych kompleksów leśnych Puszczą Solską. Czyste powietrze, przyroda, ekologia oraz bogactwo atrakcji turystycznych to niewątpliwe zalety tego miejsca.
Zapewniamy atrakcyjne zajęcia , dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Obóz ASG (14-17 lat)

Uczestnikom obozu gwarantujemy niezapomniane przeżycia. Pod opieką wykwalifikowanej kadry wcielicie się w rolę elitarnych oddziałów żołnierzy . Przygotowane rozgrywki ASG, mające na celu wyeliminowanie drugiego gracza za pomocą trafienia z karabinku ASG w przeciwnika obejmują wiele scenariuszy min: walkę o flagę, obronę posterunku, TEAM Heath mach. Podczas rozgrywek gracz otrzymuje pulę 3000 kulek na cały okres trwania obozu.

Statyczna i aktywna strzelnica ASG przeprowadzana zarówno w dzień jak i w nocy. Prowadzenie strzelnic ASG w wielu wariantach, pozwalających na szkolenie uczestników z obsługi sprzętu i podnoszenia efektywności walki. Dodatkowo, niektóre strzelnice będą prowadzone nocą z wykorzystaniem noktowizorów co pozwoli uatrakcyjnić ten aspekt obozu.
Techniki przeprowadzania rozpoznania i poruszania się na terytorium przeciwnika - to standardowy cykl szkoleniowy piechoty rozpoznawczej. Dzięki tym zajęciom uczestnicy będą mogli wykorzystać zdobyte doświadczenie z zajęć strzeleckich i kamuflażu.
Nocne marsze z użyciem noktowizji mają na celu pełne zapoznanie się z noktowizorem, podczas nocnych przemarszów i obserwacji.
Nauka musztry i podstawowych obowiązków każdego żołnierza każdy uczestnik podczas obozu otrzymuje mundur i replikę karabinu (karabin poza zajęciami jest trzymany w magazynie ze względów bezpieczeństwa), o które ma dbać przez cały okres trwania obozu.
Wspólne dążenie do wyznaczonego celu nauczy strategii wojskowej, refleksu, odpowiedzialności za innych, zaufania.Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wspólny program w ramach, którego zaplanowaliśmy gry i zabawy integracyjne w świetlicy i na świeżym powietrzu, dyskoteki, karaoke, ognisko z kiełbaskami, zimowy kulig. Jeśli nie będzie śniegu trasę kuligu pokonamy samochodami terenowymi. Nie zabraknie ducha sportowej rywalizacji w czasie zimowej olimpiady sportowej czy turnieju tenisa stołowego.

Świadczenia:

Zakwaterowanie: 6 noclegów w pawilonie hotelowym Ośrodka Wypoczynkowego Almatur, położonego w lesie sosnowym nad Zalewem Janowskim Pokoje 2, 3, 4, 5, osobowe z łazienkami, TV, Wi Fi. W ośrodku do dyspozycji uczestników: sauna, jacuzzi ( 2 wstępy w trakcie turnusu), sala dyskotekowa, sala kominkowa , tenis stołowy , piłkarzyki, miejsce na ognisko. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną. Transport: autokar turystyczny. Ubezpieczenie: SIGNAL IDUNA. Opieka wychowawcy. Realizacja programu.

Uwagi

Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja zwrotna 50,-zł, zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody.

Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w rozkładzie jazdy, programu fakultatywnego.


Program fakultatywny dodatkowo płatny:

Wyjazdy busem na stok narciarski w Chrzanowie realizowana przy min. 8 osobach.- ok.20 zł / os
Wypożyczenie sprzętu narciarskiego (narty, buty, kije, kask) ok. 15,-zł/ godzina
Instruktor narciarski 60,-zł/ 1 godzina
Cena karnetów: ok. 35,-zł/3 godziny
Park linowy -ok. 25,-zł
Wyprawa samochodami wojskowymi typu off-road - ok. 25,-zł

Mapa LublinProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ferie w Janowie Lubelskim - ASG ,799 zł


Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Lublin Strefa wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj