DEKARZ (papa termozgrzewalna / folia PVC)

KONTAKT

Lublin - Dodane przez reklama11 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia DEKARZ (papa termozgrzewalna / folia PVC)

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy : NORWEGIA, Bergen

Obowiązki:

* Pokrywanie dachów płaskich (papa termozgrzewalna, folia PVC),
* Izolowanie dachów,
* Instalowanie rynien.

Wymagania:

* Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego,
* Doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
* Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim,
* Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,

Norweski pracodawca oferuje:

* Umowę o pracę,
* Praca na pełny etat plus nadgodziny,
* Atrakcyjne wynagrodzenie,
* Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
* Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Sposób aplikowania: CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (pisemne referencje lub numery kontaktowe do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać na adres:

norwegia koncepcja.eu

Koniecznie z adnotacją w temacie maila: DEKARZ papa / folia

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa LublinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - DEKARZ (papa termozgrzewalna / folia PVC)

Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Dziennik Wschodni !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję