CIEŚLA SYSTEMOWY - Norwegia

KONTAKT

Lublin - Dodane przez reklama11 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia CIEŚLA SYSTEMOWY - Norwegia

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych norweskich klientów poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozpoczęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Rozpoczęcie pracy : od zaraz

Obowiązki:

* Montaż sufitów podwieszanych i ścianek działowych na profilach aluminiowych,
* Wykonywanie prac wykończeniowych w hotelach i biurowcach.

Wymagania:

* Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego
* Doświadczenie zawodowe min. 3 lata (budynki użyteczności publicznej: biurowce, hotele, galerie handlowe etc.)
* Znajomość systemów np. DEKO, Armstrong, Knauf, Rigips.

Norweski pracodawca oferuje:

* Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
* Umowę o pracę z 2 tyg. okresem próbnym;
* Atrakcyjne wynagrodzenie;
* Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
* Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne;
* Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania.

Sposób aplikowania:

CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: norwegia[at]koncepcja.eu koniecznie z adnotacją w temacie maila: Cieśla systemowy Norwegia

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa LublinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - CIEŚLA SYSTEMOWY - Norwegia

Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję