Cieśla konstrukcyjny

KONTAKT

Lublin - Dodane przez reklama11 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Cieśla konstrukcyjny

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych norweskich klientów poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

CIEŚLA KONSTRUKCYJNY

Miejsce pracy : Bergen (Norwegia)

Obowiązki:

* Budowa domów w szkielecie drewnianym,
* Wykonywanie oblicówki,
* Drobne prace wykończeniowe.

Wymagania:

* Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego
* Doświadczenie zawodowe min. 4 lata,
* Umiejętność czytania rysunków technicznych,
* Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim.

Norweski pracodawca oferuje:

* Umowę o pracę,
* Pracę na pełny etat,
* Atrakcyjne wynagrodzenie,
* Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
* Pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania.

Sposób aplikowania:

CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres norwegia[AT]koncepcja.eu

Koniecznie z adnotacją w temacie maila: CIEŚLA KONSTRUKCYJNY - Norwegia

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Mapa LublinProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Cieśla konstrukcyjny

Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Dziennik Wschodni !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !Zobacz stronę Roman Serwis !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję