Agent Usług Prawnych

KONTAKT

Lublin - Dodane przez s.rycek1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Agent Usług Prawnych

EuCO S.A. największa firma odszkodowawcza w Europie południowo-wschodniej.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej Spółki, poszukujemy kandydatów na stanowisko Agent Usług Prawnych.
Opis stanowiska
- osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie osób
poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym mogli byśmy pomóc
uzyskać odszkodowanie bądź zadośćuczynienie
- podpisywanie umów z Klientami
- przekazywanie dokumentacji do Centrali naszej Spółki
Wymagania
- zdolność budowania dobrych relacji oraz nawiązywania kontaktu z Klientem
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (przedstawiciel handlowy, agent
ubezpieczeniowy) będzie dodatkowym atutem
- własny samochód, telefon oraz dostęp do Internetu
Oferujemy
- bardzo dobre warunki finansowe uzależnione od wyników pracy,
wynagrodzenie prowizyjne (nawet 10.000 zł/m-c)
- umowę o współpracy
- możliwość wsparcia finansowego (paliwo, telefon, nagrody motywacyjne)
- realną możliwość awansu w strukturach firmy w oparciu o jasny plan kariery
- rozwój poprzez profesjonalne szkolenia organizowane przez naszych specjalistów
- współpracę z naszym działem prawnym oferującym najwyższe standardy i wiedzę
prawną.
Nasi pracownicy sami decydują ile czasu poświęcają na pracę. Mają przy tym ogromne wsparcie ze strony doświadczonych managerów. Firma oferuje profesjonalne szkolenia, ponad przeciętny dochód i ogromne możliwości rozwoju.
Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie swoich aplikacji

Mapa LublinProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Agent Usług Prawnych

Polecane, ciekawe strony z Lublina. Prowadzisz serwis o Lublinie lub zwiazany z Lublin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Lubelski serwis Informacyjny !Zobacz stronę Polska Giełda Pracy !Zobacz stronę Dziennik informacyjny Lublina  !Zobacz stronę Roman Serwis !Zobacz stronę Moje Miasto Lublin !Zobacz stronę Dziennik Wschodni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lublin Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lublina: Świdnik ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję